Contact
Contact
Date de contact
     
Sediu: Str. Grigore Alexandrescu,  Nr. 73, Timisoara, Romania 300351 
Punct de lucru: Piata Avram Iancu Nr.6 Timisoara, Romania
Contact Telefon/Fax

+40.256.474.182 / +40.256.474.181

     
   
PERSOANA CONTACT  smiley LIMBA VORBITA  enlightened

 

FUNCTIE  yes

 

TELEFON  EMAIL mail
Jørgen Hansen            

 

Administrator

 

+04 723 272 436

office@danerom.eu
Irina Negrea       

Jurist

 

+40 730 503 554 irina@danerom.eu                         
Julia Murar     

Inginer constructii,

Consultant APIA

 

+40 731 321 355  julia@danerom.eu
Diana Bosescu     

Assistant

Manager

 

+40 726 244 288 diana@danerom.eu
Horatiu Gutovschi     

Inginer  agricultura,

Consultant APIA

 

+40 767 468 845 horatiu@danerom.eu
Madalina Mailat    

Servicii - financiar

contabile

 

+40 730 321 356 madalina@danerom.eu
Ilie Alina     

Servicii

Copy center

 

+40 256 210 289 alina@danerom.eu
Manuela Vaetisi       

Reprezentant

medical

+40 731 321 354 office@danerom.eu
         
         

 

Formular de contact
Nume:*
Telefon:
E-mail:
Mesaj:*